Wspaniałe miejsce na wakcje, konferencję, wieczór panieński

Zielony dom

Zielony Dom leży kilkanaście metrów od jeziora Skrzetuszewskiego w Lednickim Parku Krajobrazowym, otoczony śliwkowym sadem. Wokół przepiękne szlaki rowerowe, a do najbliższego sklepu to ok. 800 m. Zielony Dom sąsiaduje z Polami Lednickimi – miejscem spotkań Lednica 2000.  z dostępem do prywatnej plaży nad jeziorem Lednica, możliwość wypożyczenia kajaków, palenia ognisk. Niedaleko 100-letnia działająca pasieka; gospodarstwo hodujące kozy i produkujące wyjątkowe sery. Dostępne są również lokalne wyroby wędliniarskie, jaja od biegających kur i mleko od krowy. 
Stad siedem  kilometrów do Ostrowa Lednickiego – miejsca chrztu Mieszka I i Dobrawy; 15 km do Gniezna. . Siedem km do Muzeum Pierwszych Piastów i skansenu w Dziekanowicach, 13 km do „średniowiecznego placu zabaw” dla dzieci i Muzeum Miniatur, 15 km do Gniezna, 13 km do Bednar, gdzie odbywają się Targi Rolnicze i inne wydarzenia, 35 km do Poznania. Zielony Dom leży na szlaku kościołów  drewnianych, szlaku Św. Jakuba, szlakach,  rowerowych i przelotu gęsi. Najbliższa stacja to Lednogóra. Po umówieniu sie możemy przywieźć Gosci do Skrzetuszewa.

Cennik

Nocleg – 55 zł.
Wynajem sali  na spotkania rodzinne, integracyjne  z wyposażoną kuchnią – 300 zł.
Śniadanie –19 zł.
Obiad dwudaniowy z kompotem – 40 zł. Możliwe zestawy na ognisko z lokalnej, rodzinnej  masarni.

fundacj-patria-witamy

Witamy !

Za bramą znajdujemy się już w zupełnie innym świecie, jeszcze klika kroków, a po lewej stronie wyłoni się Zielony Dom

salon-3

Salon - pokój dzienny

znajduje się tu biblioteka zawierająca około 200 pozycji książkowych oraz filmów.

salon

Przy dużym oknie

To otwarte miejsce dla każdego, kto chce tu odpocząć, porozmawiać...

    W Zielonym Domu dla Gości dostępne są pokoje dwu, trzy, cztero i pięcio-  osobowe usytuowane na pięciu półpiętrach w układzie: 1. Niski parter: jeden pokój pięcioosobowy z widokiem na jezioro. Znajduje się tu łazienka z prysznicem oraz ogólnodostępna kuchnia. 2. Wysoki parter: pokój dwuosobowy i łazienka z prysznicem dogodnym dla osób z ograniczeniami ruchowymi. 3. Pierwsze piętro; dwa pokoje trzyosobowe i łazienka z prysznicem. 4. Drugie piętro pokoje z widokiem na jezioro, trzy- i czteroosobowy i łazienka z wanną. Goście mogą mieć dodatkowo do dyspozycji dużą jadalnię połączoną z kuchnią wyposażoną w lodówki, kuchenkę, zmywarkę, zastawę. Oddzielne wejście i WC. Łącznie miejsc noclegowych dla 20 – 21 osób. Podjazd dla wózków do kuchni i dużego pokoju.

Cena za nocleg 55 zł. Śniadanie 19 zł. Obiad dwudaniowy z kompotem 40 zł. Możliwe zestawy na ognisko z lokalnej, rodzinnej masarni.
Wynajem sali na spotkania rodzinne, integracyjne z wyposażoną kuchnią 300 zł. Wynajęcie całego domu na wyłączność, dla mniej niż 16 osób, to koszt 640 zł za dobę. Powyżej 16 osób – dopłata 40 zł za osobodzień za pozostałe osoby . W cenie Wi-Fi, parking, możliwość grillowania, rozpalenia ogniska, gry plenerowe. Dodatkowo płatna sala z oddzielnym wejściem – 150 zł za pobyt do 3 dni.
Można skorzystać z prywatnej plaży oddalonej o 1,5 km nad jeziorem Lednica, „Biwak Lednica”, gdzie można zamówić odpłatnie kajaki, rowery – są dostarczane w uzgodnione miejsce. Wypożyczalnie prowadzą zaprzyjaźnione lokalne firmy. 

5-osobowy-pokoj-obok-łazienka-kuchnia

Pokój 5- osobowy

pokój-czteroosobowy

Pokój 4- osobowy

pokój-trójosobowy

Pokój 3- osbowy

    Na wyposażeniu mamy łóżeczko i krzesełko dla Małego Gościa. Od 22.00 w Zielonym Domu obowiązuje cisza wieczorna. Gdy dom jest rezerwowany na wyłączność dla jednej Grupy – godzinę ciszy nocnej ustalają Goście. Na śniadanie oferujemy produkty lokalne: jaja od biegających kur, mleko od krowy, kiełbasa z pobliskiej masarni, chleb z lokalnej piekarni. Możliwość zamówienia kolacji. Powyżej 10 osób również obiadów. Cena za kolacje lub śniadanie 14 zł. Obiad 22 zł. Możliwość zamówienia lokalnych kiełbasek na ognisko: 3 rodzaje kiełbasek, ogórki kiszone, chleb, musztarda, ketchup, cieple napoje, ciasto – 20 zł od osoby.
    Ognisko może być koło Domu lub można wynająć wigwam – 1km od Zielonego Domu, na imprezy rodzinne, integracyjne. Miejsca siedzące dla 80 – 100 osób. Możliwość nagłośnienia. Obok WC. Cena za wynajem wigwamu, z drewnem na ognisko na ok 4-5 godzin, 400 zł. Na terenie Zielonego Domu nie palimy tytoniu, przed Domem znajdują się stoliki i miejsce dla palaczy.
pokój-trójosobowy

Pokój 2- osobowy

łazienka-na-samej-górze

łazienka

łazienka-na-półpiętrze

Łazienka

Zielony Dom
Dla 21 gości: 6 sypialni - 19 łóżek - 5 łazienek

Okolica

Impresje

Parę obrazków otoczenia naszego Zielonego Domu

fundacja Patria

Organizacja pożytku publicznego

KRS: 0000 184 999  

nr konta: 32 1240 1747 1111 0010 0168 9443

Dane adresowe

62-280 Kiszkowo,
Skrzetuszewo 54
+48 508 947 847
patria@patria-opp.pl

Liliana Sobieska- prezes,
+48 509 835 991 projekt@patria-opp.pl:

Maciej Polus – projekty graficzne

biuro@patria-opp.pl;;

Biwak nad Lednicą:
patria@patria-opp.pl;

Wiesław Buszman – marketing/ webmaster
+48 502 600 413 wieslawbuszman@gmail.com.

Verified by MonsterInsights