Promujemy jeździectwo

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w głosowaniu i udzielili wsparcia Pani Aleksandrze Szulc.

Zawodniczka zajęła ostatecznie drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy Pani Aleksandrze ! :)

Do zwycięstwa zabrakło tylko kilkunastu głosów.

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Wspierajmy sport. Promujmy jeździectwo.

 

Jeszcze przez kilka dni, do 15 lutego, trwa ogłoszony przez Dziennik Łódzki plebiscyt na Sportowca 2014 roku. Jedną z kandydatek wytypowanych w konkursie jest Aleksandra Szulc, reprezentująca jeździectwo w dyscyplinie ujeżdżenia.

Chcąc wyrazić swoje poparcie i uznanie dla sportowych osiągnięć tej zawodniczki wzięliśmy udział w plebiscycie. Ty także możesz dołączyć do grona Jej sympatyków i oddać swój głos poparcia wysyłając SMS na 72355 o treści SPORTOWCY.29 (koszt 2,46 zł z vat). Wytypowanie do plebiscytu jest uhonorowaniem zeszłorocznego sukcesu zawodniczki, która wraz z koniem Rumba Hit, wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów.

Ta młoda, utalentowana zawodniczka ma na swoim koncie szereg sukcesów, zdobytych zarówno na hipodromach rodzimych, jak również poza granicami naszego kraju. W tym roku, po raz kolejny zakwalifikowała się do Kadry Narodowej. Pierwsze znaczące osiągnięcia, którymi Aleksandra Szulc wpisała się na stałe w grona liczących się zawodników startujących w dyscyplinie ujeżdżenia, pojawiły się w 2007 roku, a wraz z nimi pierwsza nominacja do Kadry Narodowej. Kolejny rok 2008 tylko potwierdził talent zawodniczki i możliwości konia na którego postawiła – wraz z Rumbą Hit zdobyła Mistrzostwo Polski na Młodych Koniach. Więcej można dowiedzieć się odwiedzając stronę Pani Aleksandry.

Na stronie dziennika Łódzkiego można na bieżąco śledzić wyniki głosowania na Sportowca Roku 2014 (kliknij).