Fundacja Patria

Kilometry Dobra

kilometry_dobraPIF_logo_poziom

1 marca rozpoczęła się 5.edycja dobroczynnej kampanii„Kilometry Dobra’, czyli Mistrzostwa Świata w Dobroci. 50 organizacji pozarządowych z całej Polski będzie przez trzy miesiące zbierać fundusze, by pomagać potrzebującym. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną zamienione na monety jednozłotowe i podczas finału, 3 czerwca organizacje podejmą próbę pobicia Rekordu Guinnessa na najdłuższą linię z monet, który aktualnie należy do Austriaków i wynosi 75,2 km.

Inicjatorem i pomysłodawcą kampanii w Polsce jest prezes Polskiego Instytutu Filantropii Robert Kawałko, który pragnie popularyzować idee filantropii i wspierać rozwój organizacji dobroczynnych.

Fundacja Patria po raz drugi bierze udział w kampanii Kilometry Dobra. Naszym marzeniem jest poszerzenie hipoterapii o sport jeździecki – powstanie Integracyjnego Ośrodka Jeździeckiego. Do tego potrzebna jest kryta duża ujeżdżalnia W ubiegłym roku zebraliśmy ponad 20 000 zł i przeznaczyliśmy je na instalację grzewczą w pomieszczeniach socjalnych przy stajni i na kończenie padoku przed stajnią. W tym roku, już z doświadczeniami i nowymi siłami, chcemy zawalczyć o ujeżdżalnie.

Zapraszamy do współpracy.

Można nas wesprzeć każdego dnia wpłatami poprzez:

PayPal: paypal.me/fundacjapatria – 20 zł to ok pól metra dobra, na 1 m można przykleić 44 zł.
Dane o wpłacie ukażą się na stronie KM Dobra tego samego dnia

lub przelewem

Fundacja Patria
BZ WBK 86 1090 2747 0000 0001 2965 1719
Tytuł: Kilometry Dobra

 

Styl kampanii, energia uczestników, rezultaty przekonały wiele osób, które zostały ambasadorami Kilometrów Dobra. Są wśród nich sportowcy – Robert Lewandowski, Maciej Kot, Justyna Kowalczyk, nas wspierają Monika Bartys zawodniczka Paraolimpiad w ujeżdżaniu, dwukrotna Mistrzyni Polski ( 2016, 2017) w paradresażu MONIKA BARTYŚ na Casparze; trzykrotna medalistka Igrzysk Olimpijskich w kajakarstwie ANETA KONIECZNA – PASTUSZKA.

Dołącz do nas! Napisz o czym marzysz, jak widzisz swój udział i razem opracujemy sposób współpracy. współpracujemy z osobami indywidualnymi, z rodzinami, z firmami.

Kontakt: projekt@patria-opp.pl