Kontakt

Adres:

Skrzetuszewo 54

62-280 Kiszkowo

Numery telefonów:

- Biuro Fundacji 61 857 79 40

- Biuro Fundatora 61 867 99 92

- Stajnia Imiołki 517 125 571

Adresy mailowe:

patria@patria-opp.pl

fundator@patria-opp.pl

m.zuchowski@patria-opp.pl  ( hipoterapia, rekreacja, nauka jazdy – stajnia Imiołki)

Dojazd do Fundacji Patria:

 

Dojazd samochodem: do Stajni w Imiołkach, Republiki Uśmiechu – wigwam, biura Fundacji w Zielonym Domu w Skrzetuszewie

1.  z Gniezna

droga S5 w kierunku Poznania, za stacją benzynową Orlen skręt na światłach w prawo na Kiszkowo, po ok. 13 km, za wsią Waliszewo i widocznym wśród drzew jeziorem Lednica, skręt w lewo na “Imiołki”. We wsi Imiołki widać po lewej stajnię Fundacji Patria, dalej jadąc tak jak droga prowadzi, wzdłuż terenów Fundacji, po lewej widać w oddali wigwam, zaraz za tablicą drogową “ koniec wsi Imiołki” skręt w drogę asfaltową w lewo “na wigwam”, potem znów w lewo – wjazd między różami – Parking Republiki Uśmiechu. Tu się zatrzymujemy. Dalej pieszo.

Nie skręcając w drogę asfaltową w stronę wigwamu, tylko jadąc prosto (ok. 1,5 km do budynku Fundacji w Skrzetuszewie), mijamy Pola Lednickie po lewej,  wjeżdżamy do wsi Skrzetuszewo. Po prawej widoczny staw, za nim małe jezioro, a pomiędzy nimi bita droga i tablica informacyjna o dojazdach i telefonach do budynków Fundacji i Fundatora. Tu jest biuro Fundacji i całoroczny budynek.

 

2.  z Poznania

droga  S5 w kierunku Gniezna ok. 20km. W Lednogórze, na światłach, skręt w lewo. Przez wieś Rybitwy dojazd do Skrzetuszewa. Na skrzyżowaniu w Skrzetuszewie (przy sklepie po lewej) skręt w prawo na Pola Lednickie, Imiołki. Po kilkuset metrach po lewej widoczne małe jezioro, zaraz za nim bita droga, a przy niej tablica informująca o budynkach Fundacji i Fundatora. Tu możemy się zatrzymać – biuro Fundacji i całoroczny budynek.  Nie skręcając w bitą drogę, jadąc dalej prosto mijamy po prawej Pola Lednickie, za nimi (przy tablicy koniec Pól Lednickich) droga asfaltowa w prawo – wjazd na Parking Republiki Uśmiechu po lewej, pomiędzy różami (kierunek: wigwam). Tam zostawiamy samochód, dalej pieszo.

Nie skręcając w prawo w asfaltową drogę, lecz jadąc jeszcze dalej prosto, wzdłuż

terenów Fundacji, dojedziemy do stajni w Imiołkach.

 

Zapraszamy.

 

Dojazd pociągiem:

 

  1. z Poznania, z północy Polski –  do stacji Lednogóra lub Gniezno
  2. z  centrum Polski – do Wrześni  (z Warszawy 2,5 godz., cena biletu ok. 50 zł )

Po wcześniejszym umówieniu się, możemy podjechać na wybraną stację PKP.

 

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości