1 %

Podziel się tym, co i tak oddajesz.

Rozliczając swój PIT za 2014 r, możesz wesprzeć działania Fundacji Patria przekazując

1 % swojego podatku dochodowego.

  WWW_1iOPP  

KRS 0000184999

Darmowy Program PIT

dla Fundacji Patria

KRS 0000184999

Klikając w ikonkę powyżej łatwo, szybko i za darmo rozliczysz swój PIT on line i wesprzesz Fundację Patria.

Fundacja Patria jest organizacją pożytku publicznego. Zbiera pieniądze na realizację celów statutowych – obozów edukacyjno-rehabilitacyjnych dla dzieci z rodzin zastępczych i wielodzietnych, prowadzenie hipoterapii, warsztaty na temat pieczy zastępczej.

Również 1 % podatku, który już Państwo płacą, można nam przekazać. Jeżeli podejmiecie Państwo taką decyzję – wielkie dzięki – to na obok po prawej stronie jest darmowy program do rozliczenia podatku (PIT). Program zrobiony na zamówienie Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych, potrzebne dane o Fundacji Patria ściąga z listy opublikowanej przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w 2015 r.

Jeżeli chcecie Państwo wpisać dane Fundacji Patria wypełniając PIT w innym miejscu, oto one:

Fundacja Patria, KRS 0000184999

 

Dziękujemy za decyzję, wielkie serce i chęć dzielenia się. Już pomagasz nie tylko nam.

A możesz jeszcze rozesłać te informacje swoim znajomym ?

 

Fundacja Patria powstała w 2004 roku. Od 2006 roku działa na obszarze 18 ha nad jeziorem Lednica. Trzeci rok systematycznie współpracuje ze środowiskiem rodzin zastępczych i wielodzietnych. Prowadzi obozy edukacyjno-rehabilitacyjne Republika Uśmiechu, gdzie przyjmuje na dwutygodniowe turnusy całe rodziny. Każde dziecko w trakcie obozu uczestniczy w 36 godzinach zajęć (trzy razy w tygodniu) w obszarze hipoterapii, logopedii, robotyki, zajęć sportowych, choreoterapii. Opiekunowie mają czas na wymianę doświadczeń i warsztaty o pieczy zastępczej. Pozostałe dni to wycieczki, warsztaty, czas rodzinny. Obozy Republiki Uśmiechu są współzarządzana przez Fundację i Rodziny. Pozwala to na pełen udział dzieci i młodzież w podejmowaniu decyzji i sprawdzaniu ich konsekwencji, dokonywania wyborów i brania odpowiedzialności, współdziałania z innymi, rozwijania poczucia wpływu na otaczającą rzeczywistość. Rodziny do Fundacji Patria wracają. To dla nas jeden z mierników sukcesów.

 

Fundacja Patria znajdujemy się w wykazie organizacji pożytku publicznego uprawnionych do 1 % na rok 2015, opublikowanym 15.12.2014 przez Departament Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

OPP-tabelka 2015 - Kopia 

 Dziękujemy !